Czech Alliance |Site Info
Login or Register
Online users (3)
SWTOR Twitter
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Shoutbox
Novinky na lodi [link]
Vzhledem k "Relics of the Gree" budeme parkovat Vltavu nad Ilumem
Sakryš, kvuli opsce, jsem nestihla zabit desateho a musim znova od zacatku :(
chyba je očividně na straně EA [link]
konečně to začlo stahovat tak uvidíme :) každopádně asi budu mít chvíli spoždění, jak to bude možný tak jsem ve hře :)
jj to presne my take pise,rikam stahuju to po castech
mě to pro jistotu nestahuje vubec, píše to že nějakej error 308, že nejde nahrát patch data, ať zkontroluju svoje připojení ale to je v pohodě.. WTF?
sry co sa dava (typ itemu) do tuning slotu
hele co sadata do tuning slotu vo weaponoch co pribudlo z tymto patchom?
You do not have access to shout
Events
Pro registraci následujte  pokyny v threadu Jak vstoupím do guildy?
Novinky

Rád bych oslovil všechny aktivní členy gildy, kteří zatím nejsou v žádné operační skupině a mají zájem o chození operací, aby neváhali a přidali se k nám. Pokud si nejste jistí, můžete s námi zajít nějakou opsku jen na zkoušku, poznat nás a vyzkoušet si, která role by Vám vyhovovala.

V současnosti máme tři volná místa na pozicích healer, DPS (damage dealer), případně tank.

Nabízíme kamarádský a veselý kolektiv, kterému jde hlavně o zábavu. Zájemcům vysvětlíme taktiky jednotlivých bossů, pomůžeme s rotací a výbavou.

Vzhledem k dlouhodobému nedostatku nových operací se nejstarší gildovní operační skupina Rudí draci smrskla z původní šestnáctky dělené na Alfu a Betu na současných posledních 5 statečných. Bylo by nám líto zakončit mnohaletou existenci naší skupiny a proto rádi uvítáme každého zájemce.

Obvykle se scházíme dva večery v týdnu od 20:00 hodin. Progres naší skupiny odpovídá gildovnímu progresu, v současnosti chodíme spíš HM obtížnost a v případě zacvičení nových zájemců a ustálení kolektivu bychom rádi vyřídili zbylé resty a vyškrtali těch pár kostlivců, kteří zatím naší gildou nebyli zabiti.

Tak neváhejte a zapište se na některou akci Rudých draků nebo oslovte přímo ve hře některého z členů skupiny, které najdete nejčastěji na postavách:

Jerr, Garat, Engo, Ethician, Altar.

Těšíme se na Vás,

Jerry.

Vítejte v The Eternal Championship -  Věčném šampionátu, kde hráči budou denně stavěni proti některým z nejobávanějších bojovníků z celé galaxie.

Pod Zakuulským nablýskaným zevnějškem leží Nejvyšší aréna (The Arena Grand), dekadentní místo konání brutálních gladiátorských soutěží, kde si občané starého světa dopřávají uspokojení jejich nejnižších choutek.

Jedna taková událost je Mayhem, kde s počátkem Game Updatu 4.4 ‘‘Profit and Plunder‘‘ budou moci hráči soutěžit o získání titulu Věčného šampiona. Věčný šampionát je PvE solo content, který bude umožněn všem hráčům, kteří dohráli Kapitolu IX “The Alliance” of Knights of the Fallen Empire.

Abyste se dostali do Nejvyšší arény, musíte se dostavit do kantýny na Platformě 6 na Zakuulu a promluvit si fight masterem Dominairem. Tam budete několik kol bojovat s nepřáteli, a bude se postupně zvyšovat i obtížnost. Odměny se vám budou hromadit s každým dokončeným kolem.

Jen ti, kteří mají dostatečné schopnosti a vytrvalost, si budou moci prosekat cestu do finálního kola v naději, že sesadí Věčného šampiona. Každé kolo Mayhemu postaví hráče proti novému bossovi, a každý bude náročnější než ten předchozí. Tyto boje jsou naprogramovány jen pro jednoho hráče a společníka  dle jeho výběru, ale jak se bude obtížnost zvyšovat, bude potřeba vytrvalost, abyste dosáhli vítěztví. Po poražení bosse a skončení kola bude hráči nabídnuta šance pokračovat do dalšího kola anebo soutěž opustit a získat odměny. Pokud bude hráč poražen, může zkusit kolo znovu, ale odměny budou vydány, pouze pokud se rozhodne opustit soutěž anebo když vyhraje všechna kola až po to finální. Odměny za každé kolo se budou hromadit, takže vyhráním třetího kola dostanete najednou odměny i za první a druhé kolo.

Jako přídavek k misi účastnění se Věčného šampionátu, tu budou kolekce Weekly misí specificky zaměřených na porážku některých nejvíc náročných bossů v Mayhemu. Za tyto weekly mise dostaneme tokeny, které budou moci být vyměněny za nový gear a jiné zajímavé odměny u nových vendorů v kantýně na 6té Platformě na Zakuulu.

A nakonec byla přidána i kolekce achievmentů zaměřených na Věčný šampionát, poskytující nové výzvy a odměny. Takže si připravte blastery a lightsabery, ubezpečte se, že váš armor je opravený, protože davy netrpělivě čekají na Věčný šampionát!

Budeme zdrhat a doufat v plán C :-)

Teaser vypadá dobře a vypadá to, že přivede zpátky moje dva oblíbené společníky :-)

‘Visions in the Dark’

Tanein ao posted Apr 4, 16

Nabrousit čepele, doplnit zásoby nábojů....

....čeká nás nová kapitolka.

Calendar
May 2016
SMTWTFS
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Latest Threads
Dulfy news
SWTOR May Producer’s Livestream Coverage where upcoming Chapter 14 and more will be discusssed. Youtube Agenda State of the Galaxy Chapter 13: Profit and Plunder Subscriber Rewards Happy May the 4th Chapter 14: Mandalore the Avenger Wrap...
Published May 4, 2016
Eric Musco went on the forums to address the weapon tuning concerns from the community. Weapon Tunings | 05.04.2016, 02:05 PM Hey folks, I wanted to stop in to this thread and address some of the questions/concerns that have arisen ...
Published May 4, 2016
SWTOR Chapter 13 Profit and Plunder Story and conversations guide. Note: Videos of companion punishments can be found at end of the page to reduce spoilers. Empire Cutscenes (Bounty Hunter) Republic Cutscenes (Trooper) Conversation Choic...
Published May 4, 2016
A guide to Weapon Tunings with a list of weapons that have the Tuning Slot. What are Weapon Tunings Weapon Tunings are a new moddable slot found on certain weapons. Unlike other type of mods, Weapon Tunings offer no stats and is purely c...
Published May 3, 2016
SWTOR CM Weekly Sales May 3 – May 10 Collection Unlock Costs are 50% OFF for everything (not sure on expiry date) New Items Hypercrate: Plunderer Packs — 5400 CC — History of item Plunderer Pack — 200 CC — H...
Published May 3, 2016
Notices