Czech Alliance |Site Info
Login or Register
Online users (1)
SWTOR Twitter
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Shoutbox
ahojte, kto este hraje zo starej RD ALFA, RD BETA ?
dva kousky (dps/heal) na vecer na robota NiM [link]
doporučuji všem si udělat alespoň osobák v Conquestu - jde to rychle je to jen 25000
jdu
nejdú servery?
super, díky
poskytnu vam 1-2 postavy s craftem. dalsi podle toho jak se bude vyvíjet quesh
Konkurence je velká - no, pokud zabereme, tak to třeba půjde
PS: bude se craftit, ale pomůžete i hraním PVP
Prosím všechny spoluhráče, aby se zapojili do Conquestu, který zítra vypukne [link]
You do not have access to shout
Events
Pro registraci následujte  pokyny v threadu Jak vstoupím do guildy?
Novinky

Den, kdy se ukončí spekulace a konečně se to snad dozvíme  se blíží....

"Count down to Oct 7 and the big #SWTOR Expansion reveal!"

Zatím si můžeme prý ulehčit čekání s novou hudbou a každodenními nápovědami co nás čeká.

Vážení gildovníci, přátelé a náhodní čtenáři,

nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o zážitek z páteční gildovní akce. Vše začalo nevinně vypsanou operací na imperiální straně, kdy jsme se rozhodli provětrat naše temné alty a protáhnout je preferovaným EV na HM. S pomocí dalších přátel jsme složili pěknou čtrnáctku (nehledejte v tom prosím žádné dvojsmysly) a přestože někteří odvážlivci vyrazili v zeleném gearu nevalné hodnoty, akce dopadla úspěšně a pan Soa skončil na lopatkách. Až dosud by se jednalo o běžný gildovní večer, pokud by ovšem někdo (nebyls to náhodou Ty, Garate?) nenavrhl, že v rámci probíhajícího DvL eventu můžeme pobít pár zbývajících World Bossů. A tak jsme povětšinou nalogovali své DvL panáky a vyrazili na lov.

Bezproblémové zabíjení přerostlých kreatur, kterým přebývá na velikosti tolik, kolik jim chybí na rozumu, šlo opět jak na běžícím pásu, než přišel na řadu poslední WB na Ziostu, kam jsme dorazili někdy před jedenáctou v noci. Když se naše sedmičlenná skupinka začala portovat k bossovi, zjistili jsme, že se zde formuje jiná a větší skupina se stejným cílem. Během okamžiku jsme zhodnotili, že jakožto imperiály je do grupy přijmout nemůžeme (na Ziostu ještě o Alianci neslyšeli, asi proto, že je po nedávných událostech poměrně řídce osídlen). A tak podle hesla kdo první pullne - vyhrává, jsme na nic nečekali a dali se do boje. Druhá parta na to chvíli koukala a pak udělali to, co asi není příliš sportovní, ale u takových bossů se někdy děje - začali nám bosse a pak i jeho malé bossíky tauntovat za účelem sebrat nám kill nebo aspoň resetovat boj.

Naši soupeři z gildy, jejíž název v překladu znamená něco jako Temní rytíři, se snažili o to, abychom nemohli tento boj vyžadující přeci jen určitou dávku koordinace dokončit. Po mnoha pullech se tak celý boj zvrhl jen v souboj tanků tauntujících si vzájemně bosse a bossíky a healerů, kteří ty tanky drželi na živu. My dépéeska jsme postupně posedali na vyvýšených místech s dobrým výhledem a krátili jsme si čas tancem, hraním společenských her či háčkováním. Zde by přišel vhodný okamžik zařídit se podle starého přísloví "moudřejší ustoupí" a změnit instanci, kde bychom bosse zabili v klidu. Jenže to by to nesměli naši soupeři zhatit množstvím nevybíravých poznámek až urážek, kterými počastovali naší gildu, všechny Čechy a co hůř - urazili naše DPS, když prý se svými 3.000 to můžeme rovnou zabalit, protože to stejně nezabijeme! Taková urážka od hráčů, kteří mají v achievementech nejtěžší killy EV a KP na HM a někteří nemají ani celé ToS na SM! Na TS tak padlo jednomyslné ač těžké rozhodnutí - jménem gildy neustoupíme!

Byl nastolen status quo, kdy už ani nikdo nepulloval a vyčkávalo se. Soupeři to na nás zkusili různě, nejprve urážkami, pak lichotkami, pak přátelsky, oslovovali nás jednotlivě, zastrašovali tím, že ráno nemusí do školy a proto můžou být vzhůru celou noc. My jsme však zůstali pevní jako skála a čelili jsme jim pasivní resistencí a tichem v chatu. Předběžně jsme se domluvili, že vydržíme do jedné hodiny a pak se uvidí. Naše jednota se začala drolit, když Garat pod průhlednou záminkou, že v 5:00 ráno vstává do práce, opustil bojiště. V té chvíli jsme byli přečísleni asi 1:2 a bylo nutné vyhlásit drakonické tresty pro všechny, kdo od této chvíle odejdou. Opravdu to zafungovalo a nikdo další se neodlogl ani mu "nespadl internet". Bylo přeci jasné, že vítězství musí být naše.

Čas utíkal pomalu a asi každý z nás přemýšlel o tom, jestli je tohle opravdu ten nejlepší způsob, jak trávit páteční noc. Když už jsme se z nudy i vyfotili se svými soupeři a protočili všechny emoty a kravinky co si kdo nakoupil v kartel márketu a v gild chatu se stále častěji objevovali hlášky typu "sdfghjklů", jak se někomu kutálelo čelo po klávesnici, zpozorněli jsme. Hráči z druhé party začali postupně a nenápadně jeden po druhém mizet. A když nakonec zmizeli všichni, ještě nějakou dobu jsme tam nedůvěřivě stáli a čekali nějakou zradu.

Na závěr dodám, že bosse jsme samozřejmě zabili napoprvé a to přesto, že jsme koukali přes rameno, jestli nám ho někdo v poslední chvíli neevadne.

Závěrečné shrnutí:

Strávili jsme přes hodinu a půl něčím, co trvá normálně jen pár minut a to v době, kdy se už každý viděl v posteli. Přitom stačilo přepnout instanci nebo v nejhorším počkat maximálně 30 minut na respawn. Každý z nás by vymyslel desítky zábavnějších věcí, co v té době dělat, ale přesto jsme setrvali a jménem gildy neustoupili. Morální i konečné vítězství je na naší straně. Máme tak achievement do DvL eventu a gildu, která nás bude asi dlouho proklínat.

P.S.: Chlapci od Temných rytířů, to že jste prý pullovali ještě před naším příchodem, ale wipli jste, Vám nedává automatický nárok na další pully na bossovi, jen to vypovídá o Vašich schopnostech.

Omluvám se za dlouhý text, jak se jednou rozjedu, nevím, kdy přestat :)

Jerry.

Fotky v gildovní galerii

Mast3cze sounds like a fun :d
Shallie a Ještě dodám, že naše malé DPS bose zabilo v šesti lidech, 1 tank 4 DPS a 1 polosp&iac...
Cednik :d :d

Jsi naším členem aspoň jeden měsíc?

Nebaví tě být stále nováčkem?

Jsi aspoň trochu aktivní hráč?

Staň se stálým členem guildy!

Kde: Coruscant - guildhouse

Kdy: Neděle 18.9. 2016 od 19.30

Něco více zde .

Povyšování

Zápis na akci v kalendáři.

Mass Effect

Shallie a posted Sep 7, 16

Zdravím všechny,

Uběhlo pár měsíců a máme tu jedno nové video, konečně kousíček přímo ze hry. Je to ale pre-alpha, dá se očekávat ještě spousta grafických úprav. Je to taky určeno pro 4K, tak nám běžným Full HD tam ještě asi dost chybí.

Calendar
September 2016
SMTWTFS
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Dulfy news
SWTOR CM Weekly Sales September 27 – October 4 New Items Freelancer’s Bounty Pack — 250 CC — History of item Hypercrate: Freelancer’s Bounty Packs — 5400 CC — History of item Pursuer’s Boun...
Published Sep 27, 2016
SWTOR Upcoming Items from Patch 4.7.2. This looks like to be some items from the next pack combined new updates to the unreleased Manipulator Pack. Images of the Manipulator Pack/Hypercrate Manipulator Pack vs Scavenger Pack Manipulator ...
Published Sep 23, 2016
SWTOR CM Weekly Sales September 20 – 27 New Items Dogfighter’s Starfighter Pack — 250 CC — History of item Hypercrate: Dogfighter’s Starfighter Packs — 5400 CC — History of item Galactic Ace̵...
Published Sep 20, 2016
SWTOR has a released a blog detailing the season 7 PvP Rewards coming with launch of KOTET. Magnificent PvPers! Season 7 is coming to close this Fall with Knights of the Eternal Throne. Giradda the Hutt and Baron Deathmark appreciated th...
Published Sep 19, 2016
SWTOR CM Weekly Sales September 13 – 20 New Items Deep Core Explorer’s Pack — 250 CC — History of item Hypercrate: Deep Core Explorer’s Pack — 5400 CC — History of item Mid Rim Explorer’s P...
Published Sep 13, 2016
Notices