Czech Alliance|Site Info
Login or Register
Online users (0)
No users online.
Shoutbox
Abstak...zitra budu hrat na opsce jak o zivot ;)
3/22 :(
7/7...nolifer :)
Na 5 z 8 :-)
Gratulace a dik vsem, co se podileli na krasnem bramborovem miste v poslednim guild conquestu :) Doufam, ze jste si ten personal udelali na co nejvic postavach :d
Dva kousky na dnesni ops s Betou [link]
Jeden kousek na nedeli s trposema [link]
nj, akorat to ale netrva pouhych 10 minut to probehnout...
mno zmenili to pro ty konkretni FP ale daily za GF je porad neomezeny pokud sem se tda neprhlid, takze 3x FP denne porad jde.
speedeR: Jojo, docela se tam do nich pustili. Ale kdyz prisli s argumentem "Jsme velka guilda, meli bychom ty conquesty automaticky vyhravat" tak se ani neni cemu divit ...
You do not have access to shout
Czechoslovak Fleet
Server status
The Red Eclipse
Light - PvE
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Events
Pro registraci nasledujte pokyny v threadu Ako vstúpim do Guildy?
Novinky
Všem bychom chtěli poděkovat za snahu v litém boji s ostatními guildami v "Clash in Hyperspace" a krásné bramborové místo. Parádní prácička a doufám že příští conquest zaválíme stejným způsobem ;-)

Jen doufám že nám Wookies neutrhají končetiny z kloubů :O

Zdárec všem členům Czech Alliance.

Jak už všichni jistě víte, dnešním dnem budou vypuštěny z Corellie lodě pro potřeby guild a uvolněny nově postavené věžáky na Coruscantu k prodeji nemovitostí. Samozřejmě jako vcelku velká guilda nechceme být pozadu a již naše kontakty na zmíněných planetách domlouvají koupi těchto vymožeností.

Pravděpodobně již dnes můžete očekávat přílet naší mateřské lodi, která nám bude poskytovat bojovou podporu a záštitu při budoucím dobývání a udržování pozice guildy a kdo ví třeba se podíváme tam kam se ještě člověk nevydal ale to jsem odbočil trochu do jiného vesmíru :)

Náš Guild Máster pečlivě promýšlí jak rozdá klíče k naší nové krásce a všichni se těšíme jak se pustíme do odemykání a budování zázemí na lodi. Detaily se zatím promýšlí a nápady na případné uspořádání a design interiéru budeme vítat. Spamujte pěkně našeho GM Shalliu ;)

Czech Alliance Flagship

Díky mnoha členům CzA se nám povedlo nashromáždit neuvěřitelných 105 milionů republikových kreditů díky kterým budeme ze začátku schopni odemknout valnou část prostor lodi. Na Guild Stronghold jsme také mysleli ale je pro nás až na druhém místě po lodi.

Chtěl bych všem, co přispěli do banky kredity, moc poděkovat a věřte že nám to výrazně pomohlo ;)

 

Proč vlastně tohle píšu, mno abych se k tomu teda dostal :)

Odemykání a vybavování lodi bohužel také není levná záležitost ale po stránce kreditů jsme na tom jak jsem psal celkem dobře.

Druhá věc je výbava. Lodě a nemovitosti se budou vybavovat pomocí dekorací, které ale zadarmo nejsou. Na rozdíl od osobních Strongholdů, guildovní loď a základna nemají v základu žádné vybavení. Ty prodejci jsou syčáci :)

Proto bych všechny rád poprosil o připadné přispívání jak v podobě materiálů potřebných na craftění výbavy lodi tak i třeba přímo dekorací. Na stav zásob se můžete podívat v zabezpečené sekci Guild Banky „Rewards" kde sami uvidíte, že toho matroše moc není. Ale když to tak vidím jak jsme se většina krásně složili na kredity tak tuším že i po stránce materiálu a dekorací to bude paráda… :)

 

Tak a co vlastně bude potřeba hlavně za matroš? Pokud se nepletu tak hlavně rating 7 (chuďák SOA teď bude mlácenej imrvere).

EDIT: Tak po přečtení nároků na Dark Project je jasné že bude potřeba hromada dalšího materiálu napříč všemi ratingy materiálů. Proto kdo může házejde do banky jakýkoli matroš. Především modrý a lepší. Nějak se to uspořádá aby se to vešlo. Tak že do slotů "Craft" a "Rewards". ;)

Pro lepší představu co za materiál je vlastně potřeba a co že to jsou ty conquesty přikládám linky:

http://dulfy.net/2014/08/12/swtor-conquest-commanders-locations-guide/

http://dulfy.net/2014/08/07/swtor-planetary-conquests-guide/

http://tor-decorating.com/total-material-costs/#Dark_Project_MK-1

 

Zdar a sílu

Uvidíme se na conquestech, e teda na srazu! ;)

PS: zastínil jsem novinku o srazu tak na to nezapomeňte! :)

Tera

Czech Alliance Command

 

 

Borxsua Jakou planetu zkosime prvni? Myslim, ze mame urcite 24+ vybavenych hracu...takze bych udelal 2x12 op skupinky...a nabehn ...
Shallia a Teda nevim jak mě chtěj první dva týdny spamovat ...

Guildovní sraz 2014

Tera a posted Jul 31, 14  -  Guildczech alliance
Zdravím všechny guildovníky, máme tu podrobné informace od Macfalthose tak se všichni prosím definitivně přihlaště jestli jdete nebo ne. Nastavil jsem všechny Maybe na Notattending aby to bylo jasné kvůli rozpočítání nákladů a správnému odhadu kolik bude čeho třeba... :)
Event: link

Místo konání: Jasenná, okres Náchod
50.317222° N, 15.990556° E
https://goo.gl/maps/bo5mZ

Datum: 22.-24.8.

Všechny prosím, aby již napevno uvedli, zda se srazu zúčastní, či ne. Nepoužívejte prosím "Maybe".

Info o areálu: Jedná se o sportovní hřiště, během letní sezóny hojně využívané pro různé sportovní i kulturní akce (fotbalové a volejbalové turnaje, pálení čarodejnic, ale i menší koncerty). K dispozici je velká travnatá plocha na fotbal, jedno hřiště na volejbal a jedno na nohejbal. V arálu jsou dvě boudy - zelená (hlavní) a červená (klubovna). Před zelenou boudou, z části pod střechou, je připravené posezení. V případě nepříznivého počasí přesuneme stoly kompletně pod střechu podél nově vybudovaných šaten a sprch. Červená bouda je nově zrekonstruována a bohužel nepředpokládám, že nám bude k dispozici.

Ubytování: Přespání ve vlastních stanech, případně pod širákem, v autě na stole ... :)

Hygiena: V areálu jsou nově vybudované toalety a sprchový kout.

Jídlo - Pátek: Vlastní, doporučuji dovézt si nějakou svačinu. Zhruba 10 min chůze od areálu je restaurace, kde se dá v klidu navečeřet. Dle zájmu lze případně hromadně objednat z blízké Jaroměře pizzu apod.

Jídlo - Sobota: od 7:30 do 10:30 otevřen místní konzum, cca 2 min chůze od areálu. Během odpoledne se začně grilovat připravené maso (kuřecí + vepřové).

Jídlo - dodatečné info: Místní gril, lednice i mrazák budou k dispozici pro všechny, po oba dva dny. V případě zájmu se v cca 15 km vzdálené Jaroměři nachází Tesco, Penny a Lidl. Uvítáme také jakékoliv chipsy, jednohubky či sladké zákusky, pokud by se snad někdo chtěl pochlubit svými kulinářskými schopnostmi :)

Pití: Zajištěno bude Pivo (11° Kozel) a nějaké to nealko. Kořalku, případně víno, nechť každý doveze vlastní.

Na co nezapomenout: Půlitr/sklenici (jinak vás čeká kelímek), spacák, stan a případně i sportovní oblečení.

Peníze: Za oba dva večery se bude vybírat 300Kč na hlavu. Z vybraných peněz se uhradí:
- Pronájem areálu
- Pivo (3-4 sudy) + chlazení, nealko
- Pronájem stolů
- Maso
- Ostatní (kelímky, panáky, tácky, ubrousky, uhlíky, pytle na odpad ...)

Dodatečné info: Guildovní sraz se spojuje se čtvrtým ročníkem Prvotřídní kulturní akce, kterou pořádám pro bývalé kolegy WoWkaře a kamarády z okolí. Kromě členů Czech Alliance na akci tudíž dorazí i pár dalších lidí, neposkvrněných jakoukoliv MMO. Věřím v bezproblémové společné soužití a kdoví, třeba se nám podaří ulovit i pár nových rekrutů :)


Budeme se na vás těšit :)
Czech Alliance Command

Galactic Strongholds 4

Maryz a posted Jul 27, 14  -  Stronghold
Zdravím Vás a ďakujem, že ste si našli čas na moje zhrnutie zo štvrtého Livestreamu od Biowaru s témou Strongholdov.

Tento týždeň sme sa motali po Tatooine. Tento stronghold je obrovský. Môžete sem dať až dve pristávacie plochy, ak chcete, čo myslím že je najviac zo všetkých strongholdov. Jedna je na otvorenom priestranstve , druhá je trochu zapustená do zeme a pripomína hangár bez strechy, kde vo filmoch parkoval Millennium Falcon. V útese máte niekoľko miestností s balkónom, z ktorého je krásny výhľad na zvyšok strongholdu pod vami. Hore sa dostanete výťahom, ale je tam iba jedno poschodie. Ostatné miestnosti sú pod zemou zemi v údolí pri pristávacích plochách, rovnakým spôsobom, ako obytné časti fariem na vlahu, o ktoré zakopávate na tatooine na každom kroku.

Nie je minimálny počet hráčov v Guilde pre zakúpenie Guildového Strongholdu, jediné čo potrebujete je existujúca Guilda. 

Strongholdy sa budú dať kúpiť za Cartel coiny. Vo videu počas 42 minúty spomenuli Guildový Flagship a potvrdili, že Cartel Coiny sa nebudú dať použiť na jej zakúpenie, a že bude stáť 50 Miliónov na Public Test Serveri. Možno bude možné zakúpiť upgrady za Cartel Coiny, ale je to nepravdepodobné. Conquestom sa budú venovať o týźdeň, no upresnili že Guildové lode budú vyžadované pre Guildové Conquesty, osobné conquesty budú možné aj bez nej.

Crew Skilly, ktoré môžu zbierať suroviny z herného prostredia budú mať dekorácie na umiestnenie vo Vašom strongholde z ktorých bude možné zbierať suroviny.

Nový Manaan content je Taktický Flashpoint, nie nová planéta.

Dopočutia zhruba o týžďeň sa s Vami v mene Czech Alliance lúči
Officer Maryz
Rentira a Tak sem to teda taky prubnul a jsem fakt moc zvědavej kolik bude stát ten novej craft materiál z cartel packů na GTN ...
Tera a A Manaan, no teda, jedním slovem hustý. Jako bych si zapnul KOTOR, včetně hudby Doufám že z té oblasti nakonec u ...
Tanein a Můj první dojem z PTS - je to celkem zábavné - a výhled třeba z Tatooin fakt stojí za to... :-)
Calendar
September 2014
SMTWTFS
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Announcement of