Czech Alliance |Site Info
Login or Register
Online users (0)
No users online.
SWTOR Twitter
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Shoutbox
[link] patch notes
Ze hry budou odtraněny různé pasy [link]
díky za upozornění Arti
POZOR! WZ commendacky budu od zajtrajsieho patchu zafixovane na jednu postavu. Ak si ich chcete presunut kvoli dekoraciam, tak tak urobte este dnes!! Pripadne zajtra do 13:59!! [link]
nasiel by sa dakdo kdo by na impu isiel so mnou FP hard mode Maelstrom Prison (republika)/Foundry (imperium)
Sobtní ops pro achiev: [link]
pvp dnes na ilumu [link]
Galactic command - dark versus light overview [link]
Foxii - všechno nejlepší k narozeninám!
You do not have access to shout
Events
Pro registraci následujte  pokyny v threadu Jak vstoupím do guildy?
Novinky

Máme strojovnu!

Tanein a posted Sun at 12:02

Díky tvrdé dřině na conquestech a též díky laskavému přispění našeho nového spolubojovníka se významě urychlilo otevření strojovny na naší Vltavě :-)

Takže nadále sbíráme hlavně [Flagship Plans: Command Encryption] a [Flagship Plans: Logistical Encryption] na otevření posledních 3 místností na lodi. 

AliaSolo BTW... dal by si tady někdo tu práci a spočítal, kolik přesně ještě potřebujeme [Flagship Plans: Co...
AliaSolo Tak jsem jěště jednou otočil svoje egacy cargo dnem vzhůru a ještě něco vypadlo :-). Uloženo v Guild bank....
Artifaxeras Gratulujem!

Rozšíření Knights of the Eternal Throne vychází 2.12., a bude  dostupné zdarma pro všechny předplatitele. Kdo bude předplatitel 25.10. a 27.11., za první datum dostanete do Aliance Shae Vizlu, za druhé datum pak Recon Walker mount. Pokud budete mít aktivní předplatné v celém období mezi těmito dvěmi daty - získáte 3 dny předčasného přístupu.

Celý obsah by měl být hratelný najednou. Takže už žádná jedna kapitola za měsíc. Také je nově možnost vybrat si obtížnost - Story, Veteran, nebo Master. 

S rozšířením nebude v prosinci ve hře žádná nová operace, ale budou přidány Uprisings a Galactic Command, údajně pro 1-4 hráče, něco jak náhražka FP?

No nemůžu zakrýt sklamání, že nebude v prosinci nová operace, nicméně, dle vyjádření z NYCC Cantina máme naději do příštího roku, protože se chtějí v roce 2017 zaměřit údajně na "Group content". 

Název traileru „Betrayed“ (Zrazena) -  výstižný název pro to jak se asi momentálně většina z nás cítí.

Ale trailer je to povedený. Senya se předvedla v novém světle!

Den, kdy se ukončí spekulace a konečně se to snad dozvíme  se blíží....

"Count down to Oct 7 and the big #SWTOR Expansion reveal!"

Zatím si můžeme prý ulehčit čekání s novou hudbou a každodenními nápovědami co nás čeká.

Shallie a Velké odhalení je už za týden, ale i to je poměrně dlouhá doba, he :), mezitím jsem b...

Vážení gildovníci, přátelé a náhodní čtenáři,

nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o zážitek z páteční gildovní akce. Vše začalo nevinně vypsanou operací na imperiální straně, kdy jsme se rozhodli provětrat naše temné alty a protáhnout je preferovaným EV na HM. S pomocí dalších přátel jsme složili pěknou čtrnáctku (nehledejte v tom prosím žádné dvojsmysly) a přestože někteří odvážlivci vyrazili v zeleném gearu nevalné hodnoty, akce dopadla úspěšně a pan Soa skončil na lopatkách. Až dosud by se jednalo o běžný gildovní večer, pokud by ovšem někdo (nebyls to náhodou Ty, Garate?) nenavrhl, že v rámci probíhajícího DvL eventu můžeme pobít pár zbývajících World Bossů. A tak jsme povětšinou nalogovali své DvL panáky a vyrazili na lov.

Bezproblémové zabíjení přerostlých kreatur, kterým přebývá na velikosti tolik, kolik jim chybí na rozumu, šlo opět jak na běžícím pásu, než přišel na řadu poslední WB na Ziostu, kam jsme dorazili někdy před jedenáctou v noci. Když se naše sedmičlenná skupinka začala portovat k bossovi, zjistili jsme, že se zde formuje jiná a větší skupina se stejným cílem. Během okamžiku jsme zhodnotili, že jakožto imperiály je do grupy přijmout nemůžeme (na Ziostu ještě o Alianci neslyšeli, asi proto, že je po nedávných událostech poměrně řídce osídlen). A tak podle hesla kdo první pullne - vyhrává, jsme na nic nečekali a dali se do boje. Druhá parta na to chvíli koukala a pak udělali to, co asi není příliš sportovní, ale u takových bossů se někdy děje - začali nám bosse a pak i jeho malé bossíky tauntovat za účelem sebrat nám kill nebo aspoň resetovat boj.

Naši soupeři z gildy, jejíž název v překladu znamená něco jako Temní rytíři, se snažili o to, abychom nemohli tento boj vyžadující přeci jen určitou dávku koordinace dokončit. Po mnoha pullech se tak celý boj zvrhl jen v souboj tanků tauntujících si vzájemně bosse a bossíky a healerů, kteří ty tanky drželi na živu. My dépéeska jsme postupně posedali na vyvýšených místech s dobrým výhledem a krátili jsme si čas tancem, hraním společenských her či háčkováním. Zde by přišel vhodný okamžik zařídit se podle starého přísloví "moudřejší ustoupí" a změnit instanci, kde bychom bosse zabili v klidu. Jenže to by to nesměli naši soupeři zhatit množstvím nevybíravých poznámek až urážek, kterými počastovali naší gildu, všechny Čechy a co hůř - urazili naše DPS, když prý se svými 3.000 to můžeme rovnou zabalit, protože to stejně nezabijeme! Taková urážka od hráčů, kteří mají v achievementech nejtěžší killy EV a KP na HM a někteří nemají ani celé ToS na SM! Na TS tak padlo jednomyslné ač těžké rozhodnutí - jménem gildy neustoupíme!

Byl nastolen status quo, kdy už ani nikdo nepulloval a vyčkávalo se. Soupeři to na nás zkusili různě, nejprve urážkami, pak lichotkami, pak přátelsky, oslovovali nás jednotlivě, zastrašovali tím, že ráno nemusí do školy a proto můžou být vzhůru celou noc. My jsme však zůstali pevní jako skála a čelili jsme jim pasivní resistencí a tichem v chatu. Předběžně jsme se domluvili, že vydržíme do jedné hodiny a pak se uvidí. Naše jednota se začala drolit, když Garat pod průhlednou záminkou, že v 5:00 ráno vstává do práce, opustil bojiště. V té chvíli jsme byli přečísleni asi 1:2 a bylo nutné vyhlásit drakonické tresty pro všechny, kdo od této chvíle odejdou. Opravdu to zafungovalo a nikdo další se neodlogl ani mu "nespadl internet". Bylo přeci jasné, že vítězství musí být naše.

Čas utíkal pomalu a asi každý z nás přemýšlel o tom, jestli je tohle opravdu ten nejlepší způsob, jak trávit páteční noc. Když už jsme se z nudy i vyfotili se svými soupeři a protočili všechny emoty a kravinky co si kdo nakoupil v kartel márketu a v gild chatu se stále častěji objevovali hlášky typu "sdfghjklů", jak se někomu kutálelo čelo po klávesnici, zpozorněli jsme. Hráči z druhé party začali postupně a nenápadně jeden po druhém mizet. A když nakonec zmizeli všichni, ještě nějakou dobu jsme tam nedůvěřivě stáli a čekali nějakou zradu.

Na závěr dodám, že bosse jsme samozřejmě zabili napoprvé a to přesto, že jsme koukali přes rameno, jestli nám ho někdo v poslední chvíli neevadne.

Závěrečné shrnutí:

Strávili jsme přes hodinu a půl něčím, co trvá normálně jen pár minut a to v době, kdy se už každý viděl v posteli. Přitom stačilo přepnout instanci nebo v nejhorším počkat maximálně 30 minut na respawn. Každý z nás by vymyslel desítky zábavnějších věcí, co v té době dělat, ale přesto jsme setrvali a jménem gildy neustoupili. Morální i konečné vítězství je na naší straně. Máme tak achievement do DvL eventu a gildu, která nás bude asi dlouho proklínat.

P.S.: Chlapci od Temných rytířů, to že jste prý pullovali ještě před naším příchodem, ale wipli jste, Vám nedává automatický nárok na další pully na bossovi, jen to vypovídá o Vašich schopnostech.

Omluvám se za dlouhý text, jak se jednou rozjedu, nevím, kdy přestat :)

Jerry.

Fotky v gildovní galerii

Mast3cze sounds like a fun :d
Shallie a Ještě dodám, že naše malé DPS bose zabilo v šesti lidech, 1 tank 4 DPS a 1 polosp&iac...
Cednik :d :d
Calendar
October 2016
SMTWTFS
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Dulfy news
SWTOR Oppressor Alliance Pack Preview. This pack is viewable as of October 25 patch and likely purchaseable sometime in November. Armor Crimson Raider’s Armor Set – Bronze Midnight Racer’s Armor Set – Bronze Taskmaster’s Armor Set – Silv...
Published Oct 25, 2016
SWTOR CM Weekly Sales October 25 – November 1 New Items Scavenger Pack — 200 CC — History of item Supercrate: Scavenger Packs — 950 CC — History of item Hypercrate: Scavenger Packs — 4680 CC — Hi...
Published Oct 25, 2016
SWTOR Patch Notes for Game Update 4.7.3, scheduled to arrive on Tuesday October 25 after maintenance (5 AM to 9 am PDT). Highlights Bounty Contract Week Returns! Hunt wanted criminals in this returning event. The event begins November 24...
Published Oct 24, 2016
SWTOR Warzone commendations will be bound on pick up starting in patch 4.7.3 Warzone Commendation Grants in 4.7.3 | 10.24.2016, 08:03 AM Hey folks, I wanted to give you a heads up on a change included with Game Update 4.7.3 on Tuesd...
Published Oct 24, 2016
Starting with Patch 4.7.3, all cartel market passes will be bound on legacy and removed with 5.0. Important Information About Cartel Market Passes | 10.24.2016, 08:03 AM Hey folks, One of the things that we have talked about last we...
Published Oct 24, 2016
Notices