Czech Alliance |Site Info
Login or Register
Online users (1)
SWTOR Twitter
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Shoutbox
Kdyby měl někdo v úterý náladu něco pořádného zajít na odvrácené straně síly tak je ještě volné místo: [link]
Letos mi ten Rankor padne i kdybych se měla zruinovat :sick:
Achievements earned during the Nar Shaddaa Nightlife event that were lost have been restored - Ale trvalo to jenom 9 mesicu.. :sick:
Ale ale! Drachiris, no nene! :sick:
Jop, vďaka, problém vyriešený.
Ahoj, problém by měl být vyřešen :sick:
Ale verejnú časť fóra "don have thred view acces"...ak by sa na to niekto z kompetentných mohol pozreiť, budem vam vďačný :sick:
Zdravim, mal by som zaujem sa k vam pridat...ale nejako nemám prístup do verejnej časti fóra - predstavte sa nám (accoutn bol zakladany v prostredi enjin asi pred tromi rokmi - v inej guilde)...vidim vaše eventy
neco na sobotu[link]
Ahoj pratele, ve ctvrtek nam selhal router, konecne mame novy a budu back online!
You do not have access to shout
Events
Pro registraci následujte  pokyny v threadu Jak vstoupím do guildy?
Novinky

 

Hledáme schopné hráče a nové kamarády, kteří by měli zájem stát se stálými členy naší ops-skupiny.


Aktuálně máme volno na pozici DPS ale muze byt i TANK a HEAL

Co nabízíme?

Minimálně 2 operace týdně
Občas se stane, že se sejdeme jen jednou týdně. Jindy zase opskujeme 4-5 dní za lockout :sick:

Pružnou opskovací dobu
Termíny operací vypisujeme dopředu zde na webu a dle domluvy, kdo má který den čas. Nejčastěji se scházíme v Úterý, ve Středu, ve Čtvrtek a v Neděli.

Dofarmení vašeho gearu
Kvalitního hráče si ceníme více než gearu, co má na sobě. Pokud na určitou operaci nemáte ještě dostatečný equip, pomůžeme vám jej dofarmit.

Oddychové operace a jiné akce
Operační dny prokládáme dobrovolnými akcemi, do kterých se většinou zapojují i ostatní hráči z guildy. Patří sem např. operace s alty, plnění conquest cílů, PvP, Starfighter, skupinové daily questění či třeba nějaká akce na straně Impéria.

Co požadujeme?

Pravidelnou docházku
Progres operací bereme vážně a z minulosti jsme poučeni, že nejvíce jej brzdí neschopnost složit se v plné sestavě. Chápeme však, že do vypsaného termínu mohou zasáhnout jiné záležitosti. Omluvenky se píší přímo zde na webu, případně přes sms.

Přístup na Teamspeak3, mikrofon
Na některých encounterech je třeba reagovat opravdu rychle. Bez okamžité domluvy bychom to tedy moc daleko nedotáhli.

Schopnost hrát za svou classu na 100%

Pokud máte zájem rozšířit naše řady, zanechte tu o sobě pár informací, nebo nás kontaktujte přímo ve hře či na guildovním Teamspeaku (spíše ve večerních hodinách). Kontaktními osobami jsou primárně hráči Garat a Jerr. Na guildovním chatu se ptejte po členech skupiny ALFA.

12x EXP Boost je tady

Arnalix a posted May 4, 15

News

Je tu podruhé v histori SWTOR 12x exp boost na story-line, začíná 4.5.2015 a vypadá, že potrvá delší dobu. Kdo ještě nemáte svých 16 postav, teď je ta chvíle yell

Kompletní self-buff; alternativní postavy, když už na mainovi máte weekly locky; další role pro lepší variabilitu a zábavu; zajímavé story liny a to vše za 1/12 úsilí. 

Nezapomeňte na cartel 25% XP boost, ať to letiiiii.....

P.S. Blíží se další Gree Event (12.5.), každá postava dobrá.

OggySVK Mozno si po dlhej dobe kupim Sub ...
Tanein a Když to má vypuknout v 8AM PD, tak v kolik je to u nás?

Připraveni k výsadku

Tanein a posted Apr 29, 15

Hangár

V nově otevřeném hangáru jsou již připraveny lodě k výsadku na planetu ať už k pomoci prostému lidu Republiky nebo k boji s Impériem.

Děkuji všem, kdo přispěli encryption nebo financemi!

Pokud by někdo měl přebytečné pvp commendations - nakupte za ně prosím pro guildu nově přidané dekorace s pvp tématikou.

Nechť Vás síla provází

Kurkina Gz nám všem, těším se na novou část lodi!

Zdravím!

V bance se změnila jedna záložka na "Duty free" - v ní jsou umístěny nově věci k volnému výběru - jedná se o ruzné relicy, hilty, barrely a další předměty.

Samozřejmně pokud přispějete, zlobit se na Vás nebudeme, ale nemusíte  :-)

Calendar
May 2015
SMTWTFS
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Dulfy news
Following the recent interview on PvP, Bioware developers are seeking your feedback on Galactic Strikefighter beginning with the Strike Fighter class. Let’s talk about Strike Fighters | 05.28.2015, 08:36 PM Howdy Flygirls and ...
Published May 28, 2015
With Cartel Coin cards, you can get Cartel Coins outside of SWTOR.com and receive an exclusive pet along with it. On May 28th 2015, the cards have changed to give out new pets, the Juvenile Rancors, and this guide will tell you all you n...
Published May 28, 2015
SWTOR Upcoming PvP Changes from Bad Feeling Podcast. These changes will be coming with patch 3.3. Podcast link to listen (1hr long): http://badfeelingpodcast.com/index.php/show-audio/episodes/263-episode-66-ultimate-pvpness-with-alex-mod...
Published May 28, 2015
Due to a mess up in the decoration window that erroneously labeled Temple Chair Basic as from Deep Core/Core Worlds pack, this décor will be available for 1 credit from the rep vendor. Missing: Tempel Chair (Basic) | 05.27.2015, 04...
Published May 27, 2015
SWTOR Mid Rim Explorer’s Pack Preview. This pack will likely be released sometime in June. Armor Freedon Nadd’s Armor Set Squadron Leader’s Armor Set Revered Huntmaster’s Armor Set Primeval Stalker’s Armor Set Energized Triumvi...
Published May 27, 2015
Notices