Czech Alliance |Site Info
Login or Register
Online users (0)
No users online.
SWTOR Twitter
Recruitment
JEDI KNIGHT
Apply
Medium
Guardian
Apply
Medium
Sentinel
TROOPER
Apply
Medium
Vanguard
Apply
Medium
Commando
JEDI CONSULAR
Apply
Medium
Sage
Apply
Medium
Shadow
SMUGGLER
Apply
Medium
Gunslinger
Apply
Medium
Scoundrel
Shoutbox
V neděli bude povyšovaní - kdo se cche stát ještě Core member? [link]
Lidi vecer na SaV ? Lock na 3tího a farmu Implantů.
hladam 3 ludi co by so mnou zbehli FP maelstrom prison hard potrebujem tam najst cast na HK
Po delší době jsem zavítal na vaše stránky a nestačím se divit . Nový kabát stránek je moc pěkný . Dobrá práce . Palec hore !
Trochu literárních novinek. Egmont vydá letos nějaké starší věci, hlavně trilogie Hana Sola a Ruka Thrawnova. A na příští rok pak zbytek Darth Banea a Fatal Alliance. Škoda, že už mám originály, ehm :d
O tom bych mohl popřemýšlet :)
[link] - ach jo, tohle vědět o půl roku dřív...my do LOndyna dorazime až v neděli :(
Připomínám Ancient Threat - [link]
inak ospravedlnujem sa za docasnu neucast v hre akosi mi odisiel vedlajsi HDD kde som mal od inych hier cez rozne softy takze teraz to musim pracne hladat a stahovat odznova takze velmi nemam cas na hranie
You do not have access to shout
Events
Pro registraci následujte  pokyny v threadu Jak vstoupím do guildy?
Novinky

Ancient Threat Kill

Tanein a posted Mon at 11:11

Včera v neděli se sešli přátelé ze tří československých guild a když už nebylo to hokejové finále, aspoň byl pokořen Ancient Threat na Yavinu 4.

Děkuji všem zůčastněným a doufám, že se podobná akce ještě někdy zopakuje, i pro ty co to zrovna, ehm, nestihli :-)

Ancient Threat

Více fotekk u Garata v galerii.

Ještě si dovolím doplnit Tanein pár postřehy jednoho z těch, kteří to stihli :)

Účast ze strany naší gildy sice nebyla tak velká jako minule, ale zhostili jsme se úlohy se ctí a přes minulý neúspěch se nenechali odradit. Opět se našlo dost dobrovolníků na obíhání duchů apod. a tak jsme si mohli dovolit osm pokusů na tomto bossovi. Byla zvolena nová strategie, kdy meléčka byli v tankovacím specu, aby tak ulehčili práci healerům, kterých bylo tentokrát rovných 10. Na nás několika zbylých RDPS pak zůstalo rozdělit se do tří skupin spolu s healery a co nejrychleji to ustřílet.

První pokusy sice odpovídaly pokusům z minulého eventu, kdy nám vždy zaškodil "silence" - tedy debuff, který člověka připraví o možnost po určitou dobu používat jakoukoliv abilitu. Healeři tedy nemohli healovat a tak se wipovalo. Vzhledem k tomu, že k tomu dochází, pokud někdo cleansne tanka, začal jsem se po pár wipech rozhlížet, kdo z nás je ten sabotér, který nám to snad musí schválně kazit. Když už všichni kromě několika prověřených healerů odmontovali svoje shazovače debufů z lišty a z abilit odstranili vše, co by jen vzdáleně mohlo naznačovat, že to může něco někomu shodit, stejně jsme pohořeli na silence. Když někdo dostal ten spásný nápad, že třeba ten silence dostanem nejen po shození, ale i když tankovi ten nastakovaný debuf spadne sám (nebo když tank umře). Přestali jsme tedy hledat viníky mezi sebou a pozměnili tankovací taktiku.

No nebudu to natahovat, další pokus jsme toho hajzlíka dostali asi na 45%, což nám ukázalo, že zabít se dá. Pak jsme se na něj vrhli s novou sebedůvěrou, tři tanci se točili a odbíhali si shazovat staky, healeři léčili, RDPS stříleli a vlnili vzduch a meléčka více méně úspěšně vybíhala z koleček. I přes několik smrtí a jeden silence, který se podařil vybalancovat, jsme se nezadržitelně blížili k vytouženému killu. Když pak kolem 10% někdo prohlásil, že už to máme zabité, nebyl jsem jediný, kdo procedil něco neslušného mezi zuby. Přeci jen jsme to nechtěli zakřiknout. A pak už zbývalo jen pár procent, pak jen pár tisíc života a byl dole. Úleva a radost byla veliká, jistě i s ohledem na to, že už je to nějaký ten pátek (u některých spíš nějaký ten rok), kdy jsme dostali za kill achievement :)

Vylootovali jsme bossíka a každá gilda dostala exkluzivní dekoračku, která se už vyjímá na naší lodi. Chtěl bych tak poděkovat všem zúčastněným. Jsem rád, že se takový mezigildovní event dokázal uspořádat i v této době, kdy je o schopné a ochotné hráče nouze. A protože jsme se po killu i vyfotili, chtěl bych požádat Garata, aby sem tu fotku se všemi zúčastněnými postnul. Možná si všimnete, že jsme v grupě měli ještě jedno volné místo - no mohli jste tam být s námi :)

P.S.: Jakékoliv případné odchylky od skutečného průběhu boje, překlepy, angločeské novovýrazy a nepřesnosti jsou součástí autorské licence.

Jerry

Volfi este jeden commentk tomu textu citacia: "Když pak kolem 10% někdo prohlásil, že už to máme zabit&...
Tanein a Díky Jerry!
Artifaxeras Ale obecne to šlo celkom fajn. A našťastie bolo z čoho doplniť, takže sme to dali v 23. A ohľadom opakovan...

Blaters N' Roses junior team

Tanein a posted May 15, 16

Nábor - pro všechny hráče l. 50+

Více zde nebo se pro další informace se obraťte k Aeginor.

Kdo má rád Mandaloriany, tak si to myslím celkem užije ;)

Rád bych oslovil všechny aktivní členy gildy, kteří zatím nejsou v žádné operační skupině a mají zájem o chození operací, aby neváhali a přidali se k nám. Pokud si nejste jistí, můžete s námi zajít nějakou opsku jen na zkoušku, poznat nás a vyzkoušet si, která role by Vám vyhovovala.

V současnosti máme tři volná místa na pozicích healer, DPS (damage dealer), případně tank.

Nabízíme kamarádský a veselý kolektiv, kterému jde hlavně o zábavu. Zájemcům vysvětlíme taktiky jednotlivých bossů, pomůžeme s rotací a výbavou.

Vzhledem k dlouhodobému nedostatku nových operací se nejstarší gildovní operační skupina Rudí draci smrskla z původní šestnáctky dělené na Alfu a Betu na současných posledních 5 statečných. Bylo by nám líto zakončit mnohaletou existenci naší skupiny a proto rádi uvítáme každého zájemce.

Obvykle se scházíme dva večery v týdnu od 20:00 hodin. Progres naší skupiny odpovídá gildovnímu progresu, v současnosti chodíme spíš HM obtížnost a v případě zacvičení nových zájemců a ustálení kolektivu bychom rádi vyřídili zbylé resty a vyškrtali těch pár kostlivců, kteří zatím naší gildou nebyli zabiti.

Tak neváhejte a zapište se na některou akci Rudých draků nebo oslovte přímo ve hře některého z členů skupiny, které najdete nejčastěji na postavách:

Jerr, Garat, Engo, Ethician, Altar.

Těšíme se na Vás,

Jerry.

Calendar
May 2016
SMTWTFS
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Latest Threads
Dulfy news
A list and gallery of the upcoming items from Patch 4.5, to be released on June 3, 2016. These items are part of the new Revenge Pack. Cantina Mounts/Subscriber Rewards These are not from the pack but from future Cantina giveaways and Ju...
Published May 27, 2016
SWTOR will be releasing a Vaylin Inspired Armor set called Wicked Huntress Armor set on the cartel market on June 1. This armor will most likely be part of the new pack rather than a direct purchase. Source: https://twitter.com/SWTOR/sta...
Published May 26, 2016
SWTOR 4.0 Seer Sage PvE Healing Guide written by Dianiss. Intro to Seer Sage I make no bones about it: I love Sages. From the first one I ever created (now known as “Dianiss”) it’s been hands-down my favorite class. It&...
Published May 25, 2016
SWTOR CM Weekly Sales May 24 – 31 New Items Grand Crystal Pack — 150 CC — History of item Grand Weapons Pack — 110 CC — History of item New Discounts W4 K2 Astromech Droid — 120 CC -58% Discount —...
Published May 24, 2016
SWTOR will be having a final 90 CC character transfer sale from May 26 to June 5 to give guilds a chance to transfer. Character Transfer Sale 5/26 – 6/5 | 05.17.2016, 02:46 PM Hey folks, As Ben mentioned in his earlier forum post, w...
Published May 17, 2016
Notices